Kobbeduinen 29 Hoofddorp

€ 480.000,- k.k.

Beschikbaar

Heerlijk huis, deze poortwoning, van bijna 100 m2, midden in de wijk Floriande gelegen. De woning heeft een fijne, zonnige tuin, 3 slaapkamers en een werkelijk keurige keuken en prachtige badkamer, beiden vernieuwd in 2015. Eigenlijk is de woning grotendeels in 2015 opgeknapt; er ligt een prachtige houten vloer en de wanden en plafonds zijn gestuct; dus koffers pakken en verhuizen..!

Deze woning is zeer centraal gelegen en ligt op korte afstand van winkelcentrum ‘Floriande’ met o.a. supermarkten, verswinkels, gezondheidscentrum met apotheek en een Hema. Iedere zaterdag is er een markt met groot aanbod versproducten en textiel.
Scholen, ook de International School en (naschoolse)kinderopvang liggen op korte afstand, evenals de Openbare Bibliotheek en het Haarlemmermeer lyceum.
Recreatieve ontspanning is te vinden in het Haarlemmermeerse bos, De Boseilanden en de Toolenburger plas; deze zijn binnen vijf, hooguit tien minuten bereikbaar. En met de (kleinste) kinderen is het fantastisch vertoeven op het op het eiland gelegen strandje met speeltoestellen. Een hoger voorzieningenniveau zult u niet snel elders treffen.

De ideale ligging blijkt verder uit de bereikbaarheid met de auto; de (snel)wegen A4, A5, A9, A10 en de N201 en N205 zijn allemaal goed en snel bereikbaar, waardoor er een perfecte verbinding is met Schiphol of bijvoorbeeld Haarlem, Heemstede, Amsterdam, Amstelveen of Den Haag. Reist u liever met het openbaar vervoer? Bushaltes met directe verbinding op R-net liggen op loopafstand. Dit is daarom met recht een A-locatie

De indeling is als volgt:
Entree, hal met meterkast (7 groepen/2 aardlekschakelaars/glasvezel) en vernieuwde toiletruimte met wandcloset en fonteintje (2015) en trapopgang naar de eerste verdieping. Deur naar de woonkamer, die in 2015 voorzien is van een prachtige houten vloer en gestucte wanden en plafonds. De woonkamer heeft een riante schuifpui naar de noordwestelijk gelegen tuin, die ook in 2015 opnieuw aangelegd is, met een gazon en terras. Tevens in de tuin een riante houten berging en een achterom naar de straat.
De aan de voorzijde van de woning gelegen eetkeuken heeft een praktische trapbergkast, ruimte voor een eettafel en een fraaie L-vormige keuken, uit 2015. De keuken is voorzien van een 4 pits gaskookplaat met rvs-afzuigschouw, oven, magnetron en vaatwasser (beiden zelfs uit 2021). Uiteraard zijn er volop onder en bovenkastjes en is er veel aanrechtblad. Via een raampartij kijkt u leuk uit over de straat en in de tuin. De ramen zijn hier voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken.

Op de eerste verdieping vinden we een handige bergkast, met aansluitingen voor de wasmachine en droger en de cv-combiketel, uit 2011. Naast deze kast, bevindt zich een riante kamer, thans als hoofdslaapkamer in gebruik, van ca. 10 m2, voorzien van laminaat en ook weer gestucte wanden en plafonds.
De naastgelegen badkamer is een plaatje; volledig vernieuwd in 2015 en voorzien van een douchecabine, separaat ligbad, tweede wandcloset en een dubbele wastafel. Een raam voor natuurlijke ventilatie en extra (dag)licht is ook aanwezig.

Via de overloop zijn nog twee slaapkamers bereikbaar; de werkkamer is bijna 8,5 m2 groot en de grootste kamer, nu kinderkamer, meet zelfs 15 m2. Ook in deze kamer vinden we weer stucwerk op wanden en plafonds en fraaie laminaatvloeren.

Bijzonder is, dat door de lichtkoepel, boven de trap, het zeer eenvoudig is, een extra verdieping op deze woning te plaatsen; zo is er nog meer woonruimte te creëren. De lichtkoepel kan uiteraard mee verhuizen naar de tweede verdieping waardoor het lekker licht blijft in het trappenhuis.

“Superleuk en keurig bewoond huis; hier kun je zo in..!”

Algemeen: Bouwjaar 2001 * woonoppervlakte ca. 98 m2 * perceeloppervlakte 121 m2 * zeer goed onderhouden * gelegen aan autoluwe straat * in kindvriendelijke wijk * verzorgde achtertuin op het noordwesten * energielabel B * oplevering in overleg *

Bezichtiging aanvragen
Deel deze woning
 
nl Nederlands
X